Güvenilir Swinger Profili Oluşturmak

Güvenilir Swinger Profili Oluşturmak

İlk bakışta şehvetti – öyle değilse. Swinger profiliniz , arzu ettiğiniz çiftleri çekmiyorsa, bunun sorumlusu profil fotoğraflarınız olabilir . Kimse ne hakkında olduğunu öğrenmeden önce yaramaz yerlerinin yakın fotoğraflarını görmek istemez. O muhteşem çük ve amcık çekimlerini bir bağlantı kurduktan sonraya saklayın – bunun yerine ne yapacağınızı öğrenmek için swinger profil fotoğrafı ipuçlarımıza bir göz atın:

Anladık. Herkes yüzleriyle fotoğraf paylaşmaya hazır değildir, ancak yaparsanız göz teması önemlidir. Gülümseyin veya gülümsemeyin, ancak hem sizin hem de eşinizin kameraya baktığınızdan emin olun. Yüzlerinizi gizli tutmayı tercih ediyorsanız yaratıcı olun. Bulanık bir yüz, arkadan çekilmiş veya akıllıca enseden çekilmiş bir fotoğraf kadar çekici değildir. Açılı selfie her zaman seksidir!

Swinger Profiliniz İçin Fotoğraf İpuçları

Fotoğrafınızı doğru alamıyor musunuz? Dışarıya veya bir pencerenin yanına götürmeyi deneyin! Kameralar (özellikle telefonunuzdakiler) en iyi performansı doğal ışıkta verir.

Seni seksi hissettiren her şeyi giy! Çıplak fotoğraflar her zaman eğlencelidir, ancak profilinize daha fazla ilgi çekmek istiyorsanız bunun yerine seksi bir şeyler giyin! Çoğumuz en sevdiğimiz yaramaz elbisemizi (veya ipeksi boxer’larımızı) giydiğimizde hissettiğimiz kadar seksi çıplak hissetmiyoruz. Bu, fotoğraflarınızda kendini gösterir. Seni harika hissettiren şeyleri giy.

Seyahat Fotoğrafları! Seksi bir deniz yolculuğuna mı, yaramaz bir tatile mi çıktınız, yoksa Hedonizm’e mi gittiniz? Profilinize birkaç fotoğraf yükleyerek coşkulu deneyiminizi paylaşın. Hepimiz görmek istiyoruz!

Swinger Tatil Fotoğrafları

Bir hatırlatma olarak, SwingTowns’ta Swinger profili varsayılan fotoğrafları söz konusu olduğunda, site yönergelerini izlediğinizden emin olun. Size daha fazla eşleşme elde etmek için en iyi fırsatı sağlamak için hazırlar . Asla çocukları içeren fotoğraflar yayınlamayın. Çıplaklık ve cinsel eylemler varsayılan fotoğrafınızda öne çıkmamalı VE çiftlerin her zaman resimde her iki partneri de olmalıdır . Yardım bölümündeki tüm yönergelere bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.