Swinger İlan Siteleri

Güvenilir Swinger Çift Siteleri

Benim adım Semra (bu benim fotoğrafım değil, ihtiyatlı olmayı tercih ederim). Kocam ve ben uzun yıllardır swingers’ız. Birbirimizin gizli cinsel fantezilerini keşfetme ihtiyacı hissettik ve sallanan yaşam tarzını okuduğumuz zaman, aslında bunu birlikte yapabileceğimizi, aldatmayı hiç düşünmeden yapabileceğimizi anladık. Diğer çiftlerle ilk birkaç karşılaşmamızdan sonra, bundan büyük keyif aldığımızı gördük. Kıskançlıktan kurtulabilmemiz ve en gizli ve karanlık arzularımızı ilk başta ne kadar vahşi ve şok edici gelse de birbirimize ifade edebilmemiz birkaç yılımızı aldı. Ve birbirinize onları yerine getirmede yardım edin. Ve sonra gerçekten sevdiğimiz şeyleri tekrarlayın. Artık çok deneyimli olduğumuza göre, sallanma yolculuğuna başlayanlarla tavsiyelerimizi ve içgörülerimizi paylaşabiliriz.
Yeni eş değiştirenlerin cevap bulmaya çalıştığı ilk sorulardan biri şudur: Aile üyeleri, iş arkadaşları veya ‘vanilyalı’ arkadaşların gizli seks hayatınızı bilmesini önlemek için benzer düşünen insanları gizlice nerede bulabilirim? Açık cevap şu olurdu: eş değiştirme siteleri. Ve birçoğunu denedik. O kadar çok ki, üyeliklerimizin çoğunun izini kaybettik.

İstanbul Swingers web siteleri hakkındaki tatsız gerçek şudur: çoğu zaman ve para kaybıdır. Sadece birkaçı çalışıyor. Ama farkı söylemek için, aslında birçoğunu denemelisiniz.

İşte bu yüzden çoğu swingers sitesi çalışmıyor:

Ücretli bir siteyse, bölgenizde sizi katılmaya ve üyelik satın almaya ikna edecek kadar üyeye sahip olması gerekir. Bu tür sitelerden bazılarına katıldıktan sonra, ücretsiz bir deneme sırasında şehrimizdeki üye sayısının bir ödemeyi garanti edemeyecek kadar az olduğunu keşfettik. Birçok ‘swinger’ sitesi, yetişkinlere yönelik flört (gündelik seks arayan bekarlar) ve eş değiştirenlerle flört etmenin bir karışımıdır. Bu, çok fazla bekar erkek olduğu anlamına gelir, bu da istemediğiniz insanlar tarafından teklif edileceğiniz anlamına gelir (bekar erkeklerden hoşlanmıyorsanız).

Sahte profiller. Birçok erkek, sizi seks sohbetine sokmak veya onlara müstehcen fotoğraflar göndermek için sahte bir “çift” veya “kadın” profili koyar.

Sahte ‘ücretsiz siteler’. Birçok swingers sitesi kendilerini ‘ücretsiz’ olarak tanıtıyor, ancak üye olduğunuzda yalnızca temel özelliklerin ücretsiz olduğunu öğreniyorsunuz. Diğer çiftlerle gerçek anlamda iletişim kurmaya başlamak için ‘yükseltmeniz’, yani bir ücret ödemeniz gerekir.

Kötü kullanıcı arayüzü. İlginç görünen bazı sitelerle karşılaştık, ancak kullanımlarının son derece sakıncalı olduğunu öğrendik. Bu nedenle, yıllarca düzinelerce swinger web sitesi kullandıktan sonra (çoğu bir denemeden sonra terk ettik), işte size çok zaman kazandırabilecek bazı öneriler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.