farklı swinger türleri

Farklı Swinger Türleri

Herkes biraz farklıdır ve iyi seks her insan için farklı olacaktır. Herhangi bir toplulukta olduğu gibi, swingers birçok farklı şekil ve biçimde gelir. Sallanan yaşam tarzını keşfederken muhtemelen karşılaşacağınız farklı eş değiştirme türlerini ve isimlendirmeyi ele alacağız.

Bu, insanlara kalıplaşmış etiketler uygulamak veya onları kutuya koymaktan çok, değişken yaşam tarzında grinin birçok farklı tonunu öğrenmekle ilgilidir. İnsanlar biraz iki şey, biraz üç şey, hatta her şeyden biraz biraz olabilir. . Sallanan bir kostüm partisine katılmıyorsanız ve seksi insanlar tarafından aranmaktan hoşlanmıyorsanız, şeridinizde kaldığınızdan emin olmak için evrakları kontrol eden sallanan bir polis yoktur! Bu liste, sallanan yaşam tarzında kendi seksi yolunuzu bulmak için size ve sevdiklerinize sunulan birçok seçeneği gösterecektir. Her yolun farklı eğrileri vardır ve ilişkiniz için hangi yol işe yararsa, izlemeniz gereken doğru yol odur.

Ana swingers türleri Soft Swap, Full Swap ve Swayers’dır. Bu gruplar, “aynı oda oyunu” veya “ayrı oda oyunu” ile daha da bölünür. Sallanmayan dünyanın geri kalanına Vanilya denir. Vanilya, farklı “baharatlı” sallanan yaşam tarzı seçeneklerinden hiçbiriyle ilgisi olmayan “sade” veya “standart” insanlardır. Vanilyalı insanlar çok eğlenceli olabilir, ancak müstehcen eğlence istiyorsanız, o zaman eş değiştirenleri ve diğer seks-pozitif insan gruplarını arayın.

röntgenci/teşhirci
Bir swinger partisine katılman, biriyle cinsel olarak oynamak zorunda olduğun anlamına gelmez. Seksi bir röntgenci veya teşhirci olarak katılabilirsiniz. Rahatlayabilir, bir içkinin tadını çıkarabilir, seksi bir sohbete katılabilir ve yargılanma korkusu olmadan kendiniz olabilirsiniz. Pek çok farklı cinsel fantezi, düşündüğünüzden daha yaygındır ve seks konusunda pozitif insanlar bu fantezileri yüksek sesle paylaşmaya isteklidir. Fantezilerinizi başka kimse paylaşmasa bile, eş değiştirenler onları paylaştığınız için sizi yargılamaz. Birçok meraklı ilk kez gelen ziyaretçiler böyle başlar.

Yumuşak Değiştirme Swingers
Yumuşak değiş tokuş yapan eş değiştirenler, diğer insanlarla ön sevişme ve diğer seksi davranışlarda bulunmayı severler, ancak eşleri için tam nüfuz edici seksi saklı tutarlar. Yumuşak takas öpüşmeyi, okşamayı, göğüslerle oynamayı, oral seks veya belin altına girme dışında herhangi bir şeyi içerebilir. Birçok soft swap çifti, kendileri için belirledikleri sınırları aşmadan eğlenebilmek için bu stili tercih ediyor. Bazı çiftler, eşlerinden başka biriyle tam seksi çok samimi bulurlar, ancak yumuşak takas heyecanından hoşlanırlar.

Tam Swap Swinging
Muhtemelen tam takas sallamanın ne anlama geldiğini anladınız – tam, nüfuz edici seks. Sevdiğiniz kişinin diğer insanlarla dolu dolu seks yaptığını görmek, özellikle uzun süredir birlikteyseniz, duygusal olarak yoğun olabilir. Heck, sadece kısa bir süredir birlikteyseniz, duygusal olarak yoğun olabilir! Tam değiş tokuş yaptığınızda, eşleşmeniz ve yalnızca oyun partnerinize odaklanmanız daha olasıdır. Tam takas oyun oturumları genellikle yumuşak bir takas olarak başlar, ancak çiftler eşleştikçe hızla yükselme eğilimindedir.

Flip-Flopping Swayers
Swayers daha az kullanılan bir terimdir, ancak çok sayıda insanı tanımlar. Yeni başlayanlar özellikle sallananlar hakkında bilgi edinmek isteyeceklerdir.

Swayers tipik olarak vanilyadır ve vanilya olmaktan hoşlanır, ancak bazen sallanmayla uğraşır. Bu cüretkarlık genellikle tatilde veya özel bir fırsat veya durum olduğunda ortaya çıkar. Swayers, kısa bir süre için sallanan yaşam tarzına katılmak için vanilya sınırlarını “sallayacak”. Yaşam tarzına bağlı kalmaktan kaynaklanabilecek herhangi bir komplikasyona girmeden seks-pozitif topluluğun faydalarını toplarlar. Sallanan çiftler, müfredat dışı eğlenmek için kendilerine salon geçiş izni veren öğrenciler gibidir.

Tekboynuzlar ve Tek Erkekler
Salıncak denilince genellikle çiftlere odaklanırız çünkü sallanan yaşam tarzına sahip insanlar genellikle çifttir. Sallanan dünyadaki pek çok harika insan birlikte değil – sallananlar. Bunlar, sallanan dünyanın tadını çıkaran bekar erkekler ve kadınlar. Bekar bayanlara tek boynuzlu at denir ve tek sallanan erkeklere bekar erkekler denir (hatırlanması o kadar kolay değil). Çiftler, sallanan bir tek boynuzlu atı nasıl bulabileceklerini ve onunla nasıl bağlantı kurabileceklerini daha iyi anlamak için bu makaleye göz atabilir.

Aynı ve Ayrı Odada Oynama
Aynı oda, tahmin edilebileceği gibi, hepiniz aynı odada oynadığınızda. Aynı odada üçlü, dörtlü veya daha fazla olabilir. Büyük bir kral yatak mı yoksa ayrı yatak mı istediğinize karar vermek size kalmış. Ayrı oda oyunu, partnerlerinizi değiştirip seksi oyununuz için ayrı odalara gittiğinizde gerçekleşir. İkisi de süper eğlenceli ve seksi olabilir. Zevkinize en uygun olanı bulmak için makalemizi okuyabilirsiniz.

biseksüel eş değiştirenler
Farklı eş değiştirme türlerini ele alırken, cinselliği, özellikle de yaşam tarzındaki önyargılı biseksüelliği keşfetmekle ilgili birkaç şeyi açıklığa kavuşturalım. Yaşam tarzı, teknik olarak her türlü cinsellikten insanı ağırlıyor. Gerçekçi olarak, erkeklerin genellikle heteroseksüel heteroseksüel olmaları beklenir. Kadınlardan biraz esnek olmaları beklenir ve aktif olarak biseksüel olmaları veya en azından bi-meraklı olmaları teşvik edilir. Neyse ki, yeni nesil eş değiştirenler (20 ve 30 yaşındakiler), biseksüelliği merak eden veya etmeyen erkekleri daha fazla kabul etme eğilimindedir.

Çok eşlilik ve Salıncak
Çok eşlilik ve sallanma, benzer gibi görünseler de çok farklı kavramlardır. Evet, hem eş değiştirenler hem de poli insanlar birden fazla seks partnerine sahip olabilir. Antalya Swingers, bu ortaklara uzun vadeli bir ilişki taahhüdü vermeden birçok ortakla oynama eğilimindedir. Oyun ortakları arasında güçlü dostluklar oluşabilir, ancak eş değiştirenler genellikle yoğun, duygusal ve sevgi dolu bir bağ oluşturmazlar. Sallanmak aşktan çok fiziksel zevk ve seksi eğlence ile ilgilidir. Öte yandan, poli insanlar, ilişkilerinin merkezinde sevgiye sahiptir.

Vay! Bu bir yığın bilgi. Umarım bu, kişisel tercihlerinizi ve arzularınızı daha iyi anlamak için iyi bir öğrenme deneyimi olmuştur. Etiketler hakkında daha az endişelenmenizi ve yaşam tarzında eğlenceli vakit geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.