evde swinger

Evde Swinger Ortamı Oluşturmak?

Swinger partileri eğlencelidir – bize cinsel benliğimizi, günlük hayatın eziyetinden arınmış olarak sunma ve iç seks tanrımızı veya tanrıçamızı kucaklama şansı verirler. Sadece zevk için yaratılmış bir dünyanın güvenli sınırları içinde giyinir, seksi hisseder ve normalde asla tanışamayacağımız insanlarla bağlantı kurarız. Yine de kendimizin ve tanıştığımız kişilerin bu yönünü bölümlere ayırmak eğlencenin bir parçası mı? Gizlilik? Gizlenmişlik? Yoksa bu cinsellikle ilgili utancın bir yansıması mı?

Soru şuydu: Swinger partisinde tanıştığınız bir kadını eve götürür müydünüz? Ve seçenekler sadece oynamak ya da ailemle tanışmaktı.

Ben de aynısını bir erkekle yaptım.

Sonuçlar ilginçti.

Swinger partisi maskeli koyu saçlı kadın ve eve swinger bir kadın alıp almayacağınıza dair anket
Ankete katılanların %60’ı onu sadece oynamak için eve götüreceklerini söyledi.

Daha ilginç soru, neden?

Neden eve bir swinger almıyorsun?
Katılımcılardan bazıları bana bir çiftin parçası olduklarını ve bunun ebeveynlerinin kafasını karıştıracağını, bazılarının bekar kadın ve bazılarının bekar erkek olduğunu söylemem için mesaj attı. Gerçek şu ki, bir swinger partisinde bekar bir kadınla tanışan insanların yarısından fazlası, sahip olabileceği diğer niteliklere bakılmaksızın onu bölümlere ayıracak ve hayatının geri kalanına katılımını kısıtlayacaktır.

Salıncak sahnesinde, bu aslında oldukça yaygındır. İnsanlar genellikle bir sandbox tavrıyla gelirler – bir şeyler deneyebilir, keşfedebilir, oynayabilir ve bu hayatlarının geri kalanını etkilemez. Sadece seksi benlikleri olabilirler ve hiçbir şeyin gerçek olması gerekmez. Orada tanıştıkları insanlar o dünyanın sadece bir parçası olarak görülüyorlar – ayrı ve güvenli. Sorumluluktan muaf.

Swinger kadın stigma
Bir de bu bölünmenin ne kadarının cinsel bir kadının damgalanmasından kaynaklandığı sorusu var. Unutma, onunla bir swinger partisinde tanışmışsan, sen de oradaydın demektir. Erkeklerin hepsi, cinselliğini benimsemiş, ancak eve sınırda bir bakire götüren bir kadından zevk almak ister. Hala. Bu gün ve yaşta bile. Dolayısıyla kendimizi cinsel olarak güçlendirilmiş olarak sunduğumuzda, nasıl olacağımızı bildiğimiz tek şeyin bu olduğuna dair kalıcı bir fikir var gibi görünüyor. Açıkça saçma bir fikir – otobüsü iç çamaşırlarımızla çalıştırmıyoruz, çocukları okuldan altı inç topuklu ayakkabılarla almak için beklemiyoruz ve Pazar kilisesinden sonra cinsel eğlencelerden başka bir şey konuşmuyoruz.

Nasıl uygun olacağımızı biliyoruz ve tıpkı erkeklerin yaptığı gibi farklı zamanlarda kendimizin farklı versiyonlarını ortaya çıkarıyoruz. Yine de erkekler şu ya da bu şekilde kategorize edilmez – hepsinin cinsel olması ve cinselliği ifade etme konusunda rahat olması beklenir. Bunu yapmaları, bir oyuncaktan başka bir şey değilmiş gibi kafese kapatılacakları anlamına gelmez. Yoksa yapar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.