biseksüel swinger çift

Eşinizle Swinger Ortamına Nasıl Başlayabilirsiniz?

Anatomik yapımız ve zihnimiz kadar karmaşık olan doğamız, özelliklerimiz, yaşam tarzımız ve sosyal davranışlarımız da benzersiz fenomenlerdir.

Örnek olarak yemek ya da yakınlık olsun, hayatta en az bir şeye karşı doyumsuz bir iştahımız var.

Masada yemek bırakarak, fiziksel bir yakınlık eylemi yapmak için tanıdık bir bölgeye saparız. Samimiyet, her yöne uzanan bir terimdir ve şimdi sallanmaya başlamak isteyen çiftlere ve eş değiştirenlere doğru meyletmektedir.

Sallanma, bir çift olarak deneyimlenebilen, diğer herhangi bir sosyal aktivite gibi muamele gören, tek eşli olmayan bir fiziksel yakınlık aktivitesidir. Rekreasyonel bir bakış açısına sahiptir. Swingers, kişinin tam bilgisi ve rızasıyla, eşi/birincil partneri dışında biriyle yakın ilişkilere girer.

Swingers, kaydedilen zamanın başlangıcından beri gelişiyor. Çiçeğin gücü çağında, sallanma çok “in-thing” ve en popüler “kültür” arasındaydı. Elbette zaman içinde farklı sosyal konumları oldu! Sallanma olgusu, son on yılların devriminin bir parçası olarak görülebilir.

Salıncak, fiziksel çekiciliğin insan doğasının bir parçası olduğuna ve kendini adamış veya evli bir çift tarafından açıkça zevk alınması gerektiğine inanan insanlar için bir spor gibidir.

Tipik olarak, sallanma faaliyetleri, evli veya başka bir şekilde bağlı bir çift, başka bir çiftle, ​​birden fazla çiftle veya tek bir kişiyle cinsel faaliyetlerde bulunduğunda ortaya çıkar. En yaygın yöntem, yetişkin bir erkek ve dişi çiftin, sevişme ve fiziksel yakınlık ve bazen devam eden yakın ilişkiler için diğer çiftlerle buluşmasıdır. Aktivite, bir salıncak partisinde, çiftler arası bir karşılaşmada, bir irtibatta veya üçlü bir üçüncü kişiyle gerçekleşebilir.

Sallanmaya nasıl başlanır – Farklı sallanan çift türleri

Bu etkinlikler sırasında, eş değiştirenler sevişmeyi bir oyun, katılımcıları ise takım arkadaşı olarak kabul eder. Birkaç temel kural vardır, ancak hiçbiri taşa kazınmıştır. Öne çıkan cinsel faaliyetler, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, birkaç tanesinden söz edilebilir, ancak en popüler olanlardan birkaçı şunları içerir:

Teşhircilik

En az bir kişi tarafından izlenirken bir partnerle sevişmeyi içeren zevk şeklidir.

Röntgencilik

Başkalarını büyük patlamayı yaparken veya gerçekleştirirken izlemek. Grup etkinliğinde kabul edilebilir, ancak özel alanlarda kabul edilemez.

Yumuşak Değiştirme

Öpüşmeyi, okşamayı ve bir erkeği havaya uçurmanın veya güneyde bir kızı birden fazla partnerle gıdıklamanın temellerini içerir. Bu, üçlü, grup seks sırasında veya ortakları değiştirirken şımartılabilir.

Tepe Değişimi

Bu, partnerinden başka biriyle nüfuz edici fiziksel seks yapmaktır. Fikir, neredeyse sallanmanın tanımıdır, ancak mutlaka aynı değildir.

Grup Oyunu

Bu terim, aynı düzende birden fazla oyuncuyu içeren faaliyetleri ifade eder. Genellikle fiziksel olarak etkileşime giren dört veya daha fazla kişiden oluşan bir grubu tanımlar. En yaygın olanı iki çifttir, ancak dört veya daha fazla kişiden oluşan herhangi bir cinsiyet olabilir.

Bir Üçlü Menajer

Üçlü olarak da bilinen bu, yeni başlayanlar için sallanan yaşam tarzına başlamanın en yaygın yöntemlerinden biridir. Pek çok çift, sallanmanın ayrılmaz bir parçası olduktan çok sonra üçlü seks yapmaya devam edecek. Bunda, ilgili üç kişinin hepsi yatakta birbirleriyle etkileşime girer.

Aşırı Önlemler

Bunlara şaplak atma, esaret ve su sporları gibi şeyler dahildir. Ev sahipleri gece için bir tema seçmedikçe, çoğu swinger partisinde bunların çoğu çok nadirdir, bu durumda parti gecesinden çok önce size haber verilecektir.

iki faktörlü

Aynı cinsiyetten insanların birbirleriyle cinsel olarak etkileşime girmesi. Bu, kadınlar arasında erkeklerden çok daha yaygındır, ancak bu, her kadının buna düşkün olacağı anlamına gelmez. Sallanan toplulukta erkekler arasındaki biseksüel çiftler son derece nadirdir ve önceden organize edilmemişse genellikle hoş karşılanmaz ve genellikle ayrı bir alanda tercih edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.