Eş Değiştirirken Aynı Oda Vs Ayrı Oda

Eş Değiştirirken Aynı Oda Vs Ayrı Oda

Üçlü ile birlikte, çift değiş tokuşu, sallanan yaşam tarzına dahil olanlar için genellikle ilişkilerin önemli bir bileşenidir. Ancak, her karşılaşmanın altında yatan bir soru vardır: Çiftler aynı odada aksiyondan mı zevk almalı yoksa ayrı odalara mı gitmeli? Kısacası, cevap, katılımcının tercihlerine bağlıdır. Her iki senaryoda da biraz bilgi sahibi olalım ve her iki deneyim arasındaki farkları keşfedelim.

Partnerlerle Aynı Odada Sallanmak
Birçok eş değiştiren çift, eşlerinin başka biriyle cinsel zevklere düşkün olduğunu görmeye başladıkları için sallanan yaşam tarzına giriyor. Diğer eş değiştirenler, kendilerinin ötesindeki zevk manzaralarının ve seslerinin onları zirveye çıkardığı bir grup deneyimi yaşamanın keyfini çıkarıyor. Bazı çiftler aynı odada oynamayı tercih eder çünkü bu, her iki partneri de yaşam tarzı deneyiminin önemli bir bileşeni olan ‘güvenli’ hissettirir. Tabii ki, bazı eş değiştirenler çift değiştirirken birbirlerine dokunmaktan hoşlanırlar ve hatta birincil partnerlerini bir veya iki kez göreve götürebilirler. Bu eş değiştirenler için aynı oda seksi açık bir seçimdir.

Oyun Zamanı İçin Ayrı Odalara Açılmak
Homofobiyi veya aynı cinsiyetten birinin kendilerini çıplak görmesi fikrine dayanamadıkları “soyunma odası zihniyetini” asla aşamayan bazı erkekler ve birkaç kadın var. Bu bireyler, tüm deneyimi azaltabilecek muazzam performans kaygısı yaşayabilirler. Bazı eşler, ayrı bir odada kalarak kendi zevklerine odaklanmayı tercih ettikleri için sevgililerini başka biriyle izlemeyi umursamazlar. Antep Swinger çiftler Ayrı ayrı sallanmak, belirli çiftlere daha yüksek düzeyde cinsel özgürlük sağlar. Ne de olsa, kimse diğerinin partnerini ‘yukarı’ çıkarmak istemez veya birincil partnerinin pes etmediği yeni şeyleri denemekten çekinmez. Bu durumlarda, ayrı odalar herkesin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.