diyarbakır swinger çift

Diyarbakır Swingers Evde Heyecanlı Ortamlar

Kendimizi diğer önemli kişilerle daha kaliteli zaman geçirirken bulduğumuzda, bir Diyarbakır swinger çift olarak yeniden bağlantı kurmak için zaman ayırmamız önemlidir.

Ortaklarımızı aktif ve tatmin edici tutmak için yeni ve erotik yollar bulmak, birlikte fazladan zamandan yararlanmanın bir yoludur.

İlişkinize biraz renk katmanın bir yolu, evde bulunabilecek şeylerle yaratıcı olmaktır.

Sıcak ve soğukla ​​dokunmaktan ve alay etmekten, duyuları güçlendirmek için şehvetli yiyecekleri kullanmaya, bir tutsaklık dokunuşu eklemek için kravat, bant veya diğer “evsel ihtiyaçlar”ı kullanmaya kadar. Senin başlaman için burada birkaç fikir var:

Gözbağı Ön sevişme : Göz bağları basit, etkili ve erotiktir. Oyun sürenize bir göz bağı eklemek, partnerinizin yaşadığı her dokunuşu, tadı, yalamayı veya hissi artıracaktır. Diyarbakır evli çift Partnerinizin ayak parmaklarını, ellerini, sırtını, karnını, bacaklarını, göğüslerini, cinsel organlarını ve boynunu cinsel istek uyandırmak için okşayabilirsiniz. Eşarp veya benzeri günlük eşyalar, daha benzersiz bir deneyim sağlamak için gözleri yeterince kapatabilir.

Birlikte Banyo Yapın : Sıradan bir banyo değil, mum ışığı ve biraz yumuşak müzikle ortamı ayarlayın. Karışıma bir göz bağı ve buz küpleri veya dondurma gibi soğuk bir şey ekleyin. Partnerinizi gözleri bağlı olarak, dudaklarına dondurma ekleyerek temizleyin ve partnerinizin dondurmaya bulanmış ağzını temizlemek için parmaklarınızı ve dilinizi kullanın.

Ön Sevişmenize Lezzetli Yiyecekler Ekleyin : Mutfaktan lezzetli yiyecekler ekleyerek seks rutininize ekstra bir şeyler ekleyin. Bal, çikolata, çilek, üzüm veya tat alma tomurcuklarını harekete geçirmek için bulabileceğiniz her şeyi deneyin. Ruh halinizi bozabilecek acı biber ve diğer rahatsız edici şeylerden uzak durun. Göz bağı eklemek, partnerinizin hayal gücünü çılgına çevirecektir.

Sınırlamaları Deneyin : Elinizde bir dizi kelepçe yoksa, hayal gücünüzü kullanın ve yaratıcı olun. Eşinizin ellerini veya ayaklarını bağlamak ve yerinde tutmak için ipek bir eşarp da kullanılabilir. Daha fazla erotizm için Grinin Elli Tonu filminden bir sahneyi canlandırmayı deneyin.

Seks Oyuncaklarını Çıkarın : Çoğu yaşam tarzı çiftinin oyun zamanı eğlencesi için güvenebilecekleri dildoları, vibratörleri, Sybian makinesi ve diğer çeşitli oyuncakları vardır. İşleri daha heyecanlı hale getirmek için onları aktivitelerinize geri döndürmenin şimdi tam zamanı.
Monotonluğu kırın ve seks hayatınıza daha fazla eğlence, macera ve samimiyet katmak için yeni fikirler deneyin. Diyarbakır ücretli swinger Düzenli ev partileri ve diğer etkinlikler bir seçenek olmadığında, çiftler arasındaki bağı güçlü tutmanın harika bir yolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir