diyarbakır swinger

Diyarbakır Swinger En İyi 3 Seks Fantezileri

Diyarbakır swinger çiftler arasında en çok tercih edilen seks fantezileri: Cinsel fantezilere sahip olmak tamamen normaldir ve bunları ‘gerçek hayatta’ keşfetmek, ilk kez düşkünler için göz korkutucu olabilir. Bireylerin yerine getirmek istedikleri en yaygın arzulardan bazıları şehvetli masajlar, üçlü seks, tahakküm ve boyun eğme oyunu, açık havada seks ve samimi videolar çekmeyi içerir.

Çok sayıda vahşi ve aklı başında fantezi olsa da, ilk üçe değineceğiz ve bunların ‘güvenli fanteziler’ olarak gerçekleşmesini sağlamak için ipuçları sunacağız.

Diyarbakır swinger çiftler Cinsel fantezilere sahip olmak tamamen normaldir ve bunları ‘gerçek hayatta’ keşfetmek, ilk kez düşkünler için göz korkutucu olabilir. Bireylerin yerine getirmek istedikleri en yaygın arzulardan bazıları şehvetli masajlar, üçlü seks, tahakküm ve boyun eğme oyunu, açık havada seks ve samimi videolar çekmeyi içerir.

Çok sayıda vahşi ve aklı başında fantezi olsa da, ilk üçe değineceğiz ve bunların ‘güvenli fanteziler’ olarak gerçekleşmesini sağlamak için ipuçları sunacağız.

  1. Egemenlik ve Teslimiyet Fantezileri
    Biraz alt/dom oyunuyla samimi bir deneyimi bir sonraki seviyeye taşımak, pek çok kişinin sahip olduğu bir cinsel fantezidir. Bir ilişkide esaret, hafif şaplaklar ve hatta daha sert oyunlar aracılığıyla güç ve kontrolün dinamiklerini keşfetmenin eğlenceli ve şehvetli bir yolu.

En önemlisi, güçlü iletişim, çok fazla güven ve ‘dur’ anlamına gelen söz veya eyleme sahip olmak çok önemlidir. Sonuçta, güvenli fanteziler, tahakküm ve boyun eğme dünyasında biraz hazırlık gerektirir.

  1. Harika Açık Havada Seks
    Dünyanın çoğu yerinde, bazı cesur Diyarbakır ücretli swinger çiftler bir şans verse de, kamusal seks yasa dışı kabul edilir. Ancak bazıları sadece yıldızların altında, çimenli bir alanda, okyanus kenarında veya açık su ortamında samimiyeti yaşamak ister. Bu seçenekler, para cezası veya tutuklamayla sonuçlanmayacak mantıklı fantezilerle güvenli bir şekilde oynamak için yabancıların görüş alanından uzak durmanın en iyi yoludur.

Eşsiz (ve yasal) bir deneyim için, eşinizle birlikte kampa gitmeyi düşünün ya da karışıma biraz baharat eklemek için bir grup sallanan arkadaşınızı yanınıza alın. Açık havada seks, en yaygın cinsel fantezilerden biridir, katılma konusunda akıllı olun.

  1. Seksi Bir Üçlü ile Üçlü
    İnsanların sahip olduğu oldukça yaygın bir başka cinsel fantezi, partnerleriyle birlikte başka bir kişiyle seks yapmaktır. Bazıları sadece partnerlerinin bir başkasıyla ya da her ikisiyle de yakınlaşmasını izlemek ister. Üçlü seks, erkeklere ve kadınlara, genellikle seks yapmayacakları bir cinsiyetten biriyle ilişki kurma şansı da verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.