swinger partinize çift arkadaşlar

Çift Arkadaşlarınızı Swinger Partisine Davet Etmek

On beş yıl önce ilk eş değiştirme swinger partime katıldım ve tamamen habersizdim. Çocukluğumun en iyi arkadaşım, kocamı ve beni seksi bir centilmenler kulübü temalı parti için evine davet etti. Onu tanıyorum, tema beni şaşırtmadı. Cevap verdim ve tıpkı diğer toplantılarda yaptığım gibi kocamla birlikte planlamaya başladım.

Büyük gecenin olduğu gün, onun kurulumuna yardım etmek için gündelik kot pantolonum ve tişörtümle geldim. Bilirsin, mobilyaları taşı ve yemek hazırla. Konukların gelmesinden birkaç dakika önce, çok seksi striptizci kıyafetlerini giymek için sıvışıp uzaklaştı. Geri döndüğünde, onunla misafirleri selamlarken ne kadar seksi göründüğünü anlattım. (Yine, bunun hakkında hiçbir şey düşünmedim !)

Daha sonra kocam ve ben kendimizi geceye hazırlama şansımız oldu. Kıyafetimi sergilemek için çok heyecanlıydım. Birkaç ay önce bebeğim olduğu için istediği “seksi” kıyafete hazır değildim, bu yüzden başka bir arkadaşımdan özel bir şey ödünç almıştım. Seksi bir striptizci şişman takım elbiseydi – Kırmızı tanga ve dönen püsküllerle tamamlandı – içinde harika hissedeceğim bir şey!

Sevgili Tanrım.

En iyi arkadaşım ona sürpriz yapmayı planladığım için ne yaptığımı bilmiyordu.

Kesinlikle şaşırdı!

Tahmin edebileceğiniz gibi, kıyafetim çok ilgi gördü ve güldü. Notu almadığım çok açıktı. Geriye dönüp baktığımda, aptal, her zaman iyimser, gülümseyen arkadaşından çok köyün aptalı gibi hissediyorum.

Birkaç saatlik rahat sohbet ve içkiden sonra kocam beni bir kenara çekti ve ayrılma zamanımızın geldiğini söyledi. Ayrılmamızı beklediklerini düşündüğünü ima etti . (Hala bir fikrim yoktu.) Hayatımdaki ilk ve tek zaman için, partiden ayrılan ilk çift bizdik. Kocam, uzun araba yolundan aşağı inerken, partinin temasının gerçekte ne olduğu konusunda bana ipucu verdi.

Henüz köyün aptalı mı dedim?

İşte bu yüzden dostlarım, en iyi vanilyalı arkadaşınızı swinger partinize davet etmeden önce biraz konuşmalısınız. Ne kadar bildiklerini düşünürsen düşün , konuşmadan tam olarak emin olamazsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.