çeşme swinger

Çeşme Swinger Eş Değiştirme

Çeşme swinger: Eş değiştirme olarak da bilinen Swinging yaşam tarzı, son on yılda oldukça popüler hale geldi. Aslında, sallanmak daha önce eş değiş tokuşu olarak biliniyordu. Bu yaşam tarzı antik dönemden beri uygulanmaktadır. Tek fark, bugün çiftlerin bu konuda daha açık olmasıdır. Modern çiftler, cinsel fantezilerini birbirlerinin rızasıyla diğer çiftlerle paylaşmaktan zarar görmezler. Bu tür etkinliklere katılan evli çiftlerin daha cesur, açık ve güçlü oldukları söylenir. Birbirlerinin cinsel fantezilerini paylaşırlar ve onları gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışırlar. Bu tür şeyler evlilikten tekeşlilik ve sadakatsizliğin yükünü uzaklaştırır. Aslında, daha fazla bağ paylaşan çiftler bu yaşam tarzına daha fazla meyilli olma eğilimindedir.

Birbirlerini derinden seven birçok çift vardır, ancak çoğu zaman ekstra zevk için evlilik dışı cinsel ilişkiye girmek isterler. Aslında sallanan yaşam tarzı, evliliklerindeki monoton yaşam hissini engellemek isteyen ancak yine de birlikte olmak ve gizli fantezilerini ve cinsel arzularını keşfetmek isteyen evli çiftleri hedeflemek için tasarlanmıştır.

İş Ortağı Değiştirme Çeşme swinger Eş değiştirme veya sallanan yaşam tarzı hakkında konuştuğumuzda, birçok insan bunu insanların cinsel zevklerini yerine getirmek için eşler arasında değiş tokuş yaptığı bir aktivite olarak görüyor. Hepsi bu değil! Bu yaşam tarzında keşfedilecek birçok varyasyon olduğunu not etmek önemlidir. Swinging kulüpleri ve partiler, heyecanı yüksek tutmak için farklı temalarda düzenleniyor.

En önemlisi, sizin ve karınızın dört gözle beklediği cinsel macera türlerini seçebilmelisiniz. Varyasyonlar şunları içerir: dörtlü, grup seks, bi-seksüel, üçlü, alemler, oda seksi ve aynı röntgencilik.

Çift olarak aynı odada kalmayı tercih edebilir veya kişisel tercihlerinize göre farklı odalar seçebilirsiniz. Çoğu erkek, eşlerini seks partilerinde izlemekten veya biseksüel olmaktan hoşlanır. Öte yandan, kadınlar, partnerlerinin grup seksini kontrol altına aldığını görünce daha heyecanlı oluyorlar.

Çeşme evli çiftler swinger yaşam tarzı , tamamen aldatılmış veya güvensiz hissetmeden birbirlerinin cinsel fantezilerini keşfetmekle ilgilidir . Aralarında güçlü bir bağ ve dürüstlük bulunan çiftler, kendilerini kıskanç ve güvensiz hissetmezler. Bu yaşam tarzından daha çok zevk alırlar. Sevdiğiniz kişinin istediği her şeyi yapmasına izin vermekle ilgilidir. Cinsel yakınlık, duygu ve aşk bagajından ayrı tutulmalıdır. Çoğu insan için rahat ve eğlenmek için iyi bir platform.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.