bodrum swinger clup

Bodrum Swinger Kulüpleri

Bodrum ücretli swinger, iki veya daha fazla çift arasında, genellikle cinsel etkileşimleri içeren, ancak bunlarla sınırlı olmayan eğlence etkinliklerini sürdürmek için dostane ilişkiler kurulmasına dayanan alternatif bir yaşam tarzıdır.

Bodrum Swinger yaşam tarzı, bir ilişkiye daha fazla iletişim ve açıklık getirir. Birçok çift, ilk sallanma deneyimlerinden sonra birbirlerine daha da yakınlaştıklarını itiraf eder. Arzu ve tercihlerinizin her yönü eşinizle paylaşılabilir. Bu hisleri kendine saklamanın bir anlamı yok. Bu duygular sadece birbiriniz hakkındaki cinsel bilgiyi genişletmekle kalmaz, aynı zamanda duygusal bilgi de zenginleşir ve ilişkinizi daha iyi bir iletişim kanalına dönüştürür. Birçok Bodrum eş değiştiren çift, bu gerçekleri, erotik fantezileri ve samimi arzuları biriyle paylaşmanın inanılmaz derecede heyecan verici olduğunu düşünür. Ortaklar genellikle bu arzuları bir Bodrum ücretli swinger kulübünü ziyaret ederek keşfederler. Burada Bodrum’da ve yurtdışında çiftlerin bu tür arzuları deneyebilecekleri swinger kulüpleri var.

En iyi Bodrum swingers club söz konusu olduğunda, hangisinin diğerlerinden üstün olduğunu söylemek zor. Ancak, gerçekten bahsetmeye değer 3 tesis var.

– Azizler ve Günahkarlar

Saints and Sinners, kısıtlamaları unutabileceğiniz ve erotik deneyimler arayan diğer çiftlerle sosyalleşebileceğiniz, yalnızca davetli özel bir tesistir. Kulüp, Güneydoğu Kaliforniya’da, 55, 57 ve 91 otoyollarının yakınında yer almaktadır. 2600 metrekarelik bir alana, özel partiler ve etkinlikler, fotoğraf/video çekimleri ve daha fazlası için kullanılabilen çok odalı bir stüdyoya sahiptir. Ayrıca özel tasarım zindan mobilyaları ve birinci sınıf müzik ekipmanları ile birlikte gelir.

– Kulüp Joi

Club Joi, 21 yaş ve üzeri ziyaretçileri benzersiz ortamlar ve etkinliklerle memnun eden, Bodrum merkezli özel bir üst sınıf swingers kulübüdür. Swinger partileri düzenli olarak Cumartesi ve Pazar günleri yapılır. Bazen ücretsiz partiler, yarışmalar ve hediyeler düzenlerler. Buradaki atmosfer, en özel arzularını paylaşmaya istekli müşterilerle oldukça hoş ve erotik.

– Sus Sus Kulübü

Hush Hush kulübü, Bodrum’daki en başarılı Bodrum swinger partilerine ev sahipliği yapmasıyla ünlüdür. Pijama partileri ve doğum günü kutlamaları da dahil olmak üzere çok çeşitli cazip etkinliklere sahip bir takvimleri vardır. Tesis, piyasadaki en zorlu müzik ekipmanlarıyla donatılmış olup, en kaliteli barmenler tarafından hazırlanan kokteyller ve alkollü içecekler sunmaktadır. Pek çok insan Hush Hush kulübüne katılır, çünkü en iyi eğlencenin burada bulunabileceğini bilir.

Bir swingers kulübü arıyorsanız, başka yere bakmayın. Yukarıdaki üç kişi kendi dallarında enfes ve başarılı swinger partilerine ev sahipliği yapmakla ünlüdür ve atmosferleri, kendinizi bulabileceğiniz en hoşlardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.