Biseksüel tek bayan görüşen çiftler

Biseksüel Swingers – Biseksüel Olmak Gerçekten Ne Anlama Geliyor

Biseksüel bireyler tüm dünyaya yayılmıştır ve toplumun her alanında yaşamaktadır. Her iki cinsiyetten insanlara olan çekicilikleri ile tanınırlar ve hem kadın hem de erkek olabilirler. Çekicilikle birlikte, romantik duygular da söz konusu olabilir ve bir biseksüelin çekici olabileceği bireyin mutlaka heteroseksüel olması gerekmez.

Eş değiştirenler karşı cinsten bir çiftin üyeleriyle seks yapmaktan zevk alırken, biseksüel eş değiştirenler bir çiftin her iki partnerinden de zevk alabilir.

Biseksüeller hakkında farklı yanlış anlamalar vardır ve birçok kişi bir kişinin her iki cinsiyetten de etkilenmesinin mümkün veya normal olmadığını iddia eder. Tıpkı bilimin pek çok yaratılışçı fikri çürüttüğü gibi, biseksüellik hakkındaki gerçek, bu alanda insanların düşündüklerinden çok farklıdır. Biseksüellik, üremeden çok fiziksel zevkle ilgilidir. Cinsel yönelim, insanların erken yaşta keşfettiği bir şey değil, kişinin yaşamak zorunda kalabileceği deneyimler nedeniyle yaşamda gelişen bir şeydir.

Birçok yaşam deneyiminden sonra insanlar heteroseksüel, homoseksüel veya biseksüel olduklarını anlamaya başlarlar. Toplum, normal kabul edilen belirli bir davranışı empoze eder ve çoğu birey bunu başlangıçta takip eder. Sonra hayatlarının belirli noktalarında bir şeylerin yolunda gitmediğini anlarlar ve gerçek doğalarını keşfederler.

Biseksüel eş değiştirenlerin davranışları aşağıdaki durumla karşılaştırılabilir. Tabağınızda iki seçeneğiniz var: pasta ve dondurma. Normalde çöl yemesi gereken biri seçeneklerden birini seçecektir. Bunun nedeni kişi sadece dondurmayı sevebilir ya da sadece pastayı sevebilir. Ancak bazı insanlar her ikisini de sevdikleri için her ikisine de sahip olmak isteyebilir. Bu kadar basit. Bu, kişinin her iki tatlıyı da eşit derecede sevdiği anlamına gelmez. Aynı şekilde, biseksüel bireyler de kadınlara ve erkeklere eşit derecede ilgi duymayabilir.

Eşcinsel olduklarını sanan bazı insanlar aslında biseksüel olabilir. Sadece erkeklere kadınlardan daha fazla ilgi duyuyorlar. Bu erkekler cinselliklerini keşfetmek için biseksüel swingers olabilirler. Tek yapmaları gereken bu tür uygulamaları kabul eden bu swinger kulüplerine gitmek. Çiftlerin katılabileceği birçok biseksüel eş değiştirme partisi var.

Biseksüel tek bayanla görüşen swingers çiftler

Bilim adamları, insanların eşcinsellik veya biseksüellik geliştirmelerinin kesin nedenini bilmiyorlar. Ancak genler, çevre, doğum öncesi hormonlar veya annenin doğum öncesi stresi gibi birçok olası faktör olduğunu düşünüyorlar. Nedenler farklı bireyler için farklı olabilir ve bazen faktörlerin bir kombinasyonu olabilir.

Sallanma, bir kişinin seks yaparken diğer ikisine bakabileceği sahneleri içerir. Elli yıl önce insanların sahip olduğu fikirlere kıyasla, bugün insanlık eşcinsellik, biseksüellik, transseksüellik vb. kavramlara çok daha açıktır. Bu fikirler her zamankinden daha yaygın hale geliyor, insanlar daha açık fikirli hale geliyor ve biz de kendi düşüncelerimizi kabul etmeye başlıyoruz. olduğu gibi cinsellik. Bodrum Swingers ve hatta biseksüel swingers için kulüpler ve partiler her zamankinden daha yaygın hale geliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.