Bekar Erkeklere Eşlik Eden Swinger Çiftler

Bekar Erkeklere Eşlik Eden Swinger Çiftler

Swingers için çevrimiçi flört, artık birçok insanın ilgilendiği, hızla büyüyen bir trend haline geliyor. Neredeyse halka açık yerlerde cinsel aktivite yapan ya da insanları halka açık yerlerde izlerken eğlenen bekarların sayısının artmasıyla da ilişkilidir. Ama sadece sallanma fikrinden uzaklaşmayalım. Pek çok sallanan bekar, aslında kişisel olarak yapmak için doğru miktarda cesareti edinmeden önce alışması biraz zaman alan bir flört etkinliği olduğundan, flört ihtiyaçlarını karşılamak için çevrimiçi randevuya başvuruyor. Ve bir swinger çevrim içi arkadaşlık sitesinde daha fazla insanı çekme şanslarını arttırmak için, bu tür çevrim içi arkadaşlık sitelerinde fotoğraf kullanımına önem verir ve bunlardan yararlanırlar.

fotoğraflar kişisel reklam

Öyleyse, sallanan bekarlara, bir swinger çevrimiçi flört sitesinde biriyle daha fazla tanışma şansı vermek için fotoğrafları kullanmanın en iyi yolları tam olarak nedir? Bu özelliği en üst düzeye çıkarma yeteneğiniz, aslında bazen içinde bulunduğunuz eş değiştirme çevrimiçi flört sitesinin türüne bağlıdır. Bazı hareketli çevrimiçi arkadaşlık siteleri, üyelerinin yüz ila yüzlerce fotoğraf yüklemesine izin verir. Ne kadar çok fotoğraf yüklerseniz, o kadar çok insanı çekebilir ve sizi davet etmeye veya sizi tanımaya teşvik edebilirsiniz. Size bu kadar resim yükleme şansı verildiğinde, bunu en üst düzeye çıkarmanız sizin için daha iyi olur.

Bazı arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın sizi tanıyabileceğinden korktuğunuz için, birkaç fotoğraf çekmenize ve yüklemenize gerek yok. Sizi orada görmüş olmaları, onların da sizinle aynı nedenlerle orada oldukları anlamına geldiğinden, sallanan bir çevrimiçi arkadaşlık sitesinde olmaktan çekinmenize gerek yok.

Bekarlar için sallanan bazı siteler, üyelerinin çıplak fotoğraflar veya giyinik fotoğraflar yayınlamasına izin verir. Hangi şekilde olursa olsun, kesin olan bir şey var, iyi göründüğünüzden emin olmalısınız. Sallanan profilinize koymak için çıplak bir fotoğraf için poz verirken, onu lezzetli hale getirmeniz önemlidir. Fotoğraf iyi aydınlatılmalı ve düzgün bir şekilde düzenlenmelidir; Başkalarının sizin mahrem yerlerinizden başka sergileyecek bir şeyiniz olmadığını düşünmesini istemezsiniz değil mi? Öte yandan, muhafazakar olmaya ve fotoğraflarınızı giyinik olmaya karar verirseniz, aldatıcı türden fotoğraflar olmamalıdır. Günlük hayatta nasıl giyiniyorsan fotoğraflarında da öyle giyinmelisin.

Gerçekten daha fazla sallanan bekarları çekmek istiyorsanız, fotoğraflarınıza çeşitlilik vermelisiniz. Çeşitlilik, her zaman kulüpte parti yaptığınız ve delirdiğiniz fotoğrafları yayınlayamayacağınız anlamına gelir. Çok yönlü bir insan olduğunuzu göstermelisiniz ve bunu eğlenceli bir koşu etkinliğinde, bir kafede, alışverişte, yeğeniniz veya yeğenlerinizle oynarken vb. fotoğraflarınızı yayınlayarak yapabilirsiniz. Bu şekilde, başkalarına izin verebilirsiniz. Sadece swinger flört sitelerine katılmak isteyen biri olmadığınızı görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir