swinger tek bayan

Bekar Bir Kadın Nasıl Swinger Çiftle Takılır?

Bekar bir kadın olarak sallanmak biraz göz korkutucu olabilir, buna şüphe yok. Kendi başınızayken ve yeni cinsel fanteziler denemek için rahatlık alanınızdan çıkıyor olabileceğiniz yeni bir duruma adım atmak – bir veya daha fazla kişiyle – çoğu insanın kolayca içine girdiği bir şey değildir. Ancak gerçekte, endişelenecek bir şey yok.
Bekar dişiler, efsanevi statüye sahip oldukları için çok nadir oldukları için sallanan yaşam tarzında ‘tek boynuzlu atlar’ olarak bilinir. Ancak bu nadirlik, çoğu kadını kendi başlarına bir swinger kulübüne gitmek konusunda bu kadar tereddütlü yapan şeydir. Ancak korkmanıza gerek yok, burada Sin Temptation’da yolculuğunuza başlamanız ve her zaman olmak istediğiniz tek boynuzlu at olmanız için bazı önemli ipuçlarımız var.
Ne İstediğinizi Bilin
Sallanma konusunda yeniyseniz, bunun neyle ilgili olduğunu anladığınızdan emin olun. Sallanmak, çiftlerin cinselliklerini keşfetmeleri için harika bir yoldur, ancak elbette bekar insanlar da katılabilir.

Sallanmaya başlamadan önce, deneyimden ne aradığınızı gerçekten düşünmeniz gerekir. İki erkekle seks yapmak gibi yapmak istemediğin şeyler var mı? fantezilerin neler Sallanmak, bunları hayata geçirmenin harika bir yoludur ve muhtemelen seninle aynı tuhaflığa sahip birini bulacaksın!
İnternete Başla
Şu anda çok sayıda hareketli web sitesi mevcut ve bunlar yaşam tarzı konusunda daha rahat olmanıza yardımcı olacak harika bir kaynak. Çiftlerle ve diğer bekarlarla sohbet edebilirsiniz. Konuşacağınız insanların çoğu gerçekten arkadaş canlısı. Ancak tüm siteler gibi, sorunlarla gelirler. Bu sitelerde kızlar daha nadir olduğundan, çok fazla istenmeyen mesaj ve resim alma eğiliminde olacaksınız, bu yüzden kaydolmayı seçerseniz buna hazırlıklı olun. Sahte profillerden, fırsatçılardan ve bir takma ad arkasına saklanan evli erkeklerden de haberdar olmalısınız. Web siteleri yine de başkalarıyla etkileşim kurmanın harika bir yoludur ve bunun sanal bir platform olduğunu ve tüm tanışma siteleri gibi gerçeğin gerçek bir yansıması olmadığını unutmayın.

Sallanma konusunda tamamen yeniyseniz, internette buluşacak bir çift bulmak, herhangi bir kulüp gecesine gitmeden önce yaşam tarzına harika bir giriş olabilir. Size bir üçlünün gerçek anlamda nasıl çalıştığını gösterebilirler ve onlarla önceden bir diyalog kurarsınız. Hatta size gidilecek en iyi kulüpleri bile söyleyebilirler. Bu, başka bir aşamada, bu gecelerden birinde iki yabancıyla oynamak istediğinize karar verirseniz, yılmayacağınız anlamına gelir.
Bir arkadaş bul
Bir kulüp gecesine yalnız gitmekten emin değilseniz, erkek veya kadın olsun başka bir bekar arkadaşınızdan veya bir çiftten sizinle birlikte gitmesini isteyin. Açıkçası, deneyimli birini tanıyorsanız bu daha iyidir, ancak ikiniz de yaşam tarzı konusunda yeniyseniz, bunların neyle ilgili olduğunu birlikte öğrenebilirsiniz. Sıradan içki partilerinden bazılarına gitmek, sizi onlarla birlikte bir kulüp gecesine getirebilecek ve size bunun ne hakkında olduğunu gösterebilecek yeni arkadaşlar edinmenin bir yoludur. Aynı şey, alanya swinger sitelerinde tanıştığınız insanlar için de geçerlidir. Yaşam tarzındaki insanlar arkadaş canlısı bir gruptur ve tanıdık birini aramak ve rahat olmalarını sağlamaktan her zaman mutlu olurlar.

İlk Swinger Deneyiminizi Seçmek
Sallanmayı kendi başınıza deneyimlemek istediğinizden emin olduğunuzda, ilk deneyimimizin ne olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Swinger’ların konuşmak ve oynamak için buluştuğu birçok farklı yer var. Hangisine gitmeye karar vereceğiniz, kendinizi en rahat hissettiğiniz şeye bağlı olacaktır.

 1. Swinger Buluşmaları
  Swingers buluşmaları, yaşam tarzına dahil olmanın harika bir yoludur. Pek çok topluluk ve kulüp, insanların herhangi bir oyun oynamadan sosyalleşebilecekleri bir ortam oluşturuyordu; bu, sahnedeki diğer insanları tanımanız ve bir gece dışarıda karşılaşabileceğiniz insanlarla ilgili olarak zihninizi rahatlatmanız için harika bir yoldur. Lüksemburg’da , kulüp üyelerinin deneyimli veya yeni başlayanlar, bir çift veya tek kişi olarak ve hepsinin klasik bir bar ortamında buluşabileceği Sin Drink’imiz var. Gizli adresli davetiyeleri almak için etkinlik bültenlerimize bekar bir bayan olarak kaydolmaktan çekinmeyin .
 2. Swinger Kulüpleri
  Swinger kulüpleri, swinger yolculuğunuza başlamak için güvenli ve genellikle seçici yerlerdir. Yaşam tarzındaki diğer insanlarla tanışmak, tanışmak ve belki de oynamak için mükemmel bir yoldur. Kısacası, temelde yetişkinler için bir disko kulübü. Bir bar, dans pisti, oyun odaları ve duşlar bulacaksınız. Barın yakınında kalmak, sohbet etmek ve dans etmek veya seks yapan çiftleri izleyebileceğiniz oyun odalarına bakmak size kalmış. Başka bir seçenek de oyuna kendiniz, belki de kapalı bir odada yeni bir oyun arkadaşıyla katılmaktır. Genellikle seksi bir kıyafet kuralı uygulanır ve bazen temalı partiler düzenlenir. Herhangi bir özel etkinlik olup olmadığını görmek için ziyaretinizden önce her zaman kulübün web sitesini kontrol etmek en iyisidir. Bekar kızlar genellikle bir kulübe göz atmak için başka bir neden olan giriş ücretinde indirim alırlar!
 3. Swinger Saunas
  Swinger saunaları, swinger kulüplerine benzer, ancak farklı bir ortamda. Genellikle gündüz ve gece boyunca açılırlar, sakin ve rahat bir atmosfere sahiptirler. Bir kulüpten farklı olarak, herkes sadece bir havluyla kaplıdır, bu nedenle bunalmış ve katılmak için baskı altında hissetmek kolay olabilir. Ancak, yaşam tarzının her parçası gibi, saunalarda da rızaya saygı duyulur. İnsanların sizi daha açık bir şekilde izlediğini görebilirsiniz ve genellikle kadınlardan çok erkekler vardır. Saunalar genellikle çete patlaması arayan kızlar için önerilir, ancak bunu yeni başlayanlara önermeyiz. Bir arkadaşınızı getirin veya size göz kulak olabilecek başka bir çiftle birlikte gidin. Çete patlamaları arıyorsanız, saunalar erkekleri incelemenin harika bir yoludur. Ne kadar temiz olduklarını, duş alıp almadıklarını, prezervatif kullanıp kullanmadığını ve kızlar arasında yıkama yapıp yapmadığını gözlemleyebilirsiniz. Her zaman ne istediğinizi iletmeyi unutmayın. Bekar kızlar çok nadir olduğu için herkes seni dinleyecek.
 4. Özel Bağlantılar ve Özel Partiler
  Burada erkek, kadın veya çiftlerle evlerinde veya kendi evinizde özel olarak tanışabilirsiniz. Özel partiler, bir swinger kulübünün internetinden olsun, ev sahiplerinin zaten bildiği insanlarla düzenlenme eğilimindedir. Özel bir parti size bireysel fantezileri keşfetmeniz için daha fazla zaman verir, bu yüzden katılmadan önce sizinkinin onlarınkiyle uyumlu olduğundan emin olun! Bir partiye gitmeden önce her zaman insanlarla tarafsız bir yerde, belki bir arkadaşınızla buluşmanızı öneririz. Bir kez sohbet ettikten ve insanları daha iyi tanıdıktan sonra, özel bir oturumun söz konusu olabileceği zamandır. Davet edilen diğer kişilerin çoğunu da tanıdığınızdan emin olun – bazı partiler oldukça büyüyebilir. Birlikte oynamak istediğiniz kişileri önceden seçtiğinizden emin olmak, hepinizin aynı sayfada olduğunu garanti eder.
  Hangi Haklarınız Var?
  Vücudunuz size ait! Eğer bedeninizse, tüm haklara sahipsiniz. Bir şey yapmak istemiyor musun? Sadece söyle. Yanınızda getirdiğiniz belirli bir prezervatif türünü kullanmak istiyorsanız, hakkınız var. Anal, çift penetrasyon, birden fazla erkek, bir kız, bir seks partisi, gang bang, bukkake veya herhangi bir konuda fikrini değiştirmek isteyen bir çift, söyleme hakkına sahipsin.

Bunun sizin için de geçerli olduğunu ve diğer insanların reddetme hakkına sahip olduğunu unutmayın. Hevesli bir ortamda hayır hayırdır, ama alınmayın. Başkalarının arzu ve beklentilerine saygılı olun, uzlaşmalar her zaman mümkündür ve istediğiniz zaman fikrinizi değiştirme hakkınız vardır.
Önce güvenlik
Sallanırken güvenlik en önemli şeydir. Ya kadınları avlamak isteyen erkeklerle dolu bir parti olacağına ya da güzel insanlarla dolu bir parti olacağına dair tüm fikirlerinizi atın. Bunların hiçbiri olmaz. Seksi, tüm farklı şekil ve boyutlarda gelir. Kendinizi prezentabl gösterdiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Tek boynuzlu at olduğunuzu unutmayın.

Tek boynuzlu at ya da değil, rıza sallanan yaşam tarzının bir numaralı kuralıdır, tıpkı vanilya dünyasında olduğu gibi, bu yüzden bir kulübe gitmeye karar verirseniz, üstüne atlamazsınız. Sallanan topluluk çok açık (punto amaçlanmamıştır) ve şövalyedir. Hayır, hayır anlamına gelir ve asla bir kereden fazla söylemek zorunda kalmayacaksınız.

Her kulübün kendi kuralları vardır, ve katılmadan önce bunları okumak önemlidir. Bunlar herkesin uyması gereken kurallardır, bu yüzden sadece sizin için değil, diğer insanlar için de geçerlidir. Gerginseniz bu sizi rahatlatmalıdır. Bir swinger kulübündeki herkesin üye olduğunu ve önceden iyice incelenmiş olacağını unutmayın. Kulüplerin çoğu, dengesizliği önlemek için bekar erkek sayısını düşük tutmaktan hoşlanır, bu yüzden orada ilk başta hayal edebileceğinizden çok daha fazla kadın olacaktır.

Sallanmanın bir diğer altın kuralı da prezervatifin her zaman kullanılmasıdır, soru yok. Sözlü olunca biraz daha farklı ama prezervatif kullanmak istiyorsan söylemen yeterli. Neyle rahat ettiğinize bağlı olarak, özel bir odaya girerseniz, kapıyı hafifçe açık bırakabilir (diğerleri izleyebilir) veya kapıyı tamamen kapatabilirsiniz. Özellikle ilk seferinizse, herhangi bir şey yapmanız için asla bir baskı olmadığını unutmayın. Sadece izlemek istiyorsan, sorun değil. Ancak, bulduklarınıza hoş bir şekilde şaşırabilir ve düşündüğünüzden daha fazla eğlenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir