balıkesir swinger

Balıkesir Swinger Dünyasının Cazibesi

Orgazm kontrolünde ustalaşma kavramı, yüzyıllardır erkekleri şaşırttı, tıpkı birçok kadının emir üzerine onlara sahip olma hayalini kovaladığı gibi. Ancak, bu hedefe nasıl ulaşılır? Tek başına mı yoksa sadece bir Balıkesir swinger çift partnerle mi yapılabilir?

Bu yakıcı soruları ve daha fazlasını, doruğa çıkmadan önce kendinizi mecazi olarak orgazm ‘kenarına’ götürmenin cinsel pratiği olan kenar düzeltme sanatını tartışırken cevaplayacağız.

Bunu neden yapıyorsun? Pekala, işte kenarda durmak için üç neden var – aka zirve veya sörf – denemek.

  1. En Çok İstediğinizde Orgazma Ulaşmayı Öğrenin
    Kadınlar , zamanın %90’ından fazlasında mastürbasyon yaparak orgazma ulaşırlar ve bu büyülü noktaya gelmek için kendilerine izin vermeyi öğrenmek, onlara istedikleri zaman sahip olma yeteneği üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayabilir.

Kenar çekmenin bu avantajından yararlanmak için kişinin sallanması, hatta yaşam tarzına dahil olması – hatta bu konuda bir partnerin olması – gerekmez. Erkekler ise bu tekniği orgazm süresini uzatmak için kullanabilirler. Bu sadece partnerlere daha fazla zevk sağlamak için değil, aynı zamanda her cinsel uygulama sırasında ona daha yoğun duygular verecektir.

  1. Daha Fazla Cinsel Doyum İçin Beden Güvenini ve Farkındalığı Arttırın
    Cinsel işlev bozukluğu, bir dizi nedenden dolayı her yaştan kadın ve erkekte daha yaygın hale geliyor ve bu, Balıkesir swingers yaşam tarzıyla sınırlı değil. Birçok kadın ve erkek, partnerleri veya doktorlarla cinsel konular hakkında konuşmaktan son derece rahatsız olurlar, ancak partnerlerinizle veya kendinizle kenarda durarak, seks hakkında konuşurken kendinize daha fazla güvenebilirsiniz.

Çılgınca geliyor mu? Bir bakıma, bu sadece psikolojiktir, ancak daha fazla zevkle dolu daha sağlıklı bir cinsel yaşam sağlayacak şekillerde kendinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Bu cinsel uygulamayı solo, partner veya grup rutinlerinize uyarlamanın avantajlarından yararlanmak için yaşam tarzına dahil olmanıza veya sallanmanıza hiç gerek yok. Sonuçlardan bağımsız olarak, gecikmiş orgazm deneyimini biraz sulu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir Kadının Elde Ettiği Farklı Orgazmlar
Orgazm, pelvik bölgedeki ritmik kas kasılmaları ile karakterize edilen cinsel gerilimin ani boşalmasını ifade eder. Balıkesir ücretli evli çiftler Çoğu kadın böyle bir durumu asla yaşamaz çünkü… DEVAMINI OKU

MASTURBASYON: NEDİR VE KENDİNİ ZEVK ETMENİN ETKİLERİ NELERDİR?
Mastürbasyonun güzel sanatlarına aşina olmak için eş değiştirme yaşam tarzına dahil olmaya veya çevrimiçi tanışma web sitelerini kullanmaya gerek yoktur. Araştırmalar, erkeklerin %75’inin ve kadınların neredeyse %50’sinin kendi kendine meşgul olduğunu kabul ettiğini göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.