gaziantep swinger

Antep Swinger Çiftler Arasına Tek Katılmak

Herhangi bir ilişkiye girmeden önce, katılan tüm tarafların birbirlerinden tam olarak ne bekleyeceklerini daha iyi anlamaları idealdir. Geleneksel ilişkiler bir tek eşlilik beklentisiyle ortaya çıkma eğilimindeyken, açık bir ilişkiye sahip olabilecek veya çok eşli yaşam tarzını keşfedebilecek bazı insanlar (veya kendilerini bu konuyla ilgilenen bulmuştur) vardır.

Burada, tek eşlilik ile açık bir ilişki arasındaki farkı ve her iki yaşam tarzı seçeneğinin artılarını ve eksilerini tartışacağız.

Tek Eşli İlişkiler Nelerdir ve Birine Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?
İster evli ister yeni çıkıyor olsun, tek eşliliğin beklentileriyle tanımlanan ilişkiler, kendi benlikleri dışında romantik veya cinsel bağlantılar içermeyen tam bir bağlılık gerektirir. Bazı Gaziantep swinger çiftler bu tarz vanilyalı yaşam tarzını tercih ederler çünkü bu, birinin kendilerine tamamen bağlı olduğunu bilmenin onlara rahatlık vermesidir. Bu kavram, çoğu toplumda ve kültürde baskın olan ideal aile değerleri ile el ele gider.

Açık İlişkinin İdealleri ve Artıları
Açık bir ilişki, günümüz dünyasında tek eşli olanlar kadar yaygın değildir, ancak bu, daha fazla değilse bile, çiftler için tatmin edici olmadığı anlamına gelmez. Açık bir ilişki, her iki tarafın da birbirine bağlı olduğu, ancak kendi dışındaki seks ve flört ilişkilerinin kabul edilebilir olduğu konusunda bir anlaşmaya vardıkları temel bir ilişkidir.

Bu aynı zamanda etik olmayan monogami olarak da bilinir. Konsept, Gaziantep evli çiftin münhasır olmayan bir cinsel yaşam sürdürürken duygusal bağlarını sürdürmesidir. Bu, eş değiştirmeyi veya bir tür poliamory içerebilir, çünkü bu ilişkiler tamamen çift tarafından üzerinde anlaşılan şartlarla tanımlanacaktır. Pek çoğu, en önemli yararlarından bazılarının, daha fazla seks saygısı ve tatminin yanı sıra, tek eşli ilişkilerinde daha iyi seks olduğunu iddia ediyor.

Tek Eşli İlişkileri Yeniden Düşünmek İçin Nedenler
İnsanlar meraklı ve keşfedici yaratıklar olarak tasarlandıkları için, birçok kişi, evlilik gibi manevi veya resmi bir birlik yoluyla bir ömür boyu bir başkasına tam bir bağlılık beklemenin ne kadar pratik olup olmayacağını sorguluyor. Kaba yamalar veya memnuniyetsizlik ayartmaya yol açtığında, aldatma olasılığı artar.

Bununla birlikte, yerinde etik tekeşlilik yapmama anlaşmasıyla, gelecekte birçok sorun aşılabilir ve birçok Gaziantep ücretli çift, açık bir ilişki deneyiminden sonra birincil partnerlerinden memnuniyet seviyelerinde gerçekten daha güçlü hale geldi. Baştan çıkarıcı şeyleri yerine getirmek için ortak takaslarına katılanlar, ana sıkışmalarıyla daha büyük bir bağlantı duygusu bildirirler.

Açık İlişkilerin Potansiyel Eksileri
Açık ilişkiler herkes için tasarlanmamıştır ve bu tür düzenlemelerde katılımcılar için en büyük risklerden biri kıskançlıktır. Başka biriyle ilişki kurmak, sıradan çiftler arasında katı kurallar gerektirebilir ve her zaman bir dış kaçmanın bir tehdit olarak görülme olasılığı vardır. Bu açık ilişkiler etik kalmalı, açık olmalı ve her iki taraf için de dürüstlük ve duyarlılık gerektirmelidir.

Siz ve Gaziantep swinger Partneriniz İçin Doğru İlişkiyi Seçmek
Sizin için en iyi seçim nedir? Tek eşlilik mi yoksa açık ilişki mi? Buna yalnızca siz karar verebilirsiniz, ancak açık fikirli ve açık bir kalple girmek, ödüllendirici bir sonuç için en büyük potansiyele izin verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.