antalya swinger çift

Antalya Swinger Çift Üçlü Seks

Yani ikiniz de yatağınıza başka bir kadın getirme fantezinizi yaşamaya karar verdiniz. Harika. Şimdi ne olacak? Bir hayalin peşinden gitmeyi kabul etmek, bir hayali gerçeğe dönüştürmenin sadece ilk adımıdır. Eşinizle yeni bir cinsel aktiviteye girmek, ne olursa olsun, en iyi koşullarda bile zor olabilir.

Siz ve diğer önemli kişi ilişkinizin sınırlarını genişletmeyi düşündüğünüzde, birçok konuşma yapılmalı, söylenmesi gereken onay sözleri ve kazanılması gereken çok fazla güven. Herkesin isteklerini, ihtiyaçlarını ve sınırlarını ifade edebildiğinden emin olmak çok önemlidir.

Üçüncü bir kişiyle yatağa atlamadan önce, yapılacak ilk şey neden üçlü bir ilişki istediğinizi ve karşılaşma sırasında ne olmasını istediğinizi konuşmaktır. Bir üçlü için hazır olup olmadığınızı belirlemek için ilişkinizin sağlığını değerlendirmek için zaman ayırın. Beklentinin ikiniz için de heyecan verici olduğundan ve ikisinin de diğerinin fantezisini yaşamak için baskı hissetmediğinden emin olun.

Bunun ikinizin de istediği bir şey olduğuna karar verdikten sonra, ayrıntıları tartışmak için zaman ayırın.

Tartışmanıza dahil etmeniz gereken temel konular:

Senin üçüncün kim olacak? Tanıdığınız bir kişiye karşı bir yabancı seçme konusundaki tercihlerinizi tartışın.

Herhangi bir aktivite limit dışı mı? Mükemmel üçlü fikrinizin partnerinizinkiyle aynı olduğunu varsayma hatasına düşmeyin. Tek boynuzlu atla ilişkinin ikiniz için de uygun olup olmadığını (ve eğer öyleyse, ne tür veya türde) açıklığa kavuşturun. Antalya swinger 3lü seks Yatmaya karar verdiğiniz kadınla da bu konuşmayı yapmak isteyeceksiniz! Tüm yaşam tarzı aktivitelerinde olduğu gibi, rıza çok önemlidir.

Karşılaşma nerede gerçekleşecek? Bazı çiftler evde oynamayı tercih ederken, diğerleri otelleri veya yaşam tarzı kulüplerini tercih ediyor. Evde ev sahipliği yapmayı seçerseniz, birincil yatak odanızı mı yoksa evinizdeki başka bir yeri mi kullanmak istediğinize karar verin.

Bu tek gecelik bir ilişki mi olacak yoksa devam eden bir anlaşma mı umuyorsunuz? Bu tercih, seçtiğiniz tek boynuzlu atı etkileyebilir, çünkü bazı kadınlar yalnızca tek karşılaşmalarla ilgilenirken, bazıları devam eden düzenlemeleri tercih ederken, diğerlerinin hiçbir tercihi yoktur.

Oyun seansınız sırasında birbirinizi nasıl kontrol edeceksiniz? Birbirinizle ihtiyatlı bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacak birkaç sözlü ve sözlü olmayan ipucu üzerinde anlaşın. Bu gizli sinyaller, ilerlemenin doğru olup olmadığını veya işlerin yavaşlaması gerekip gerekmediğini netleştirmeye yardımcı olacaktır.

Tek Boynuzlu Atınızı Bulma
Üçlü eyleminize katılması için davet etmek istediğiniz kadını zaten tanıyorsanız, lütfen bir sonraki bölüme geçmekten çekinmeyin.

Birçok çift için MFF’leri için doğru kişiyi bulmak en zor kısımdır. Çift takaslarında olduğu gibi, tüm taraflar arasında net bir kimya hayati önem taşır ancak bulması kolay değildir. Antalya Swinger flört siteleri, çiftlerle oynamakla ilgilenen bekar (veya bağlı, tek eşli olmayan) bir kadın arıyorsanız, başlamak için harika bir yerdir. Yerel yaşam tarzı kulüpleri, potansiyel uyumunuzu bulmak için de iyi yerler olabilir.

Bazı çiftler daha eski tarz bir yolu tercih eder ve yatak arkadaşlarını vanilyalı barlarda aramayı tercih eder. Bu yaklaşım daha düşük bir başarı oranına sahip olma eğilimindedir, ancak başka hiçbir şey olmasa bile harika bir çift gecesi sunar.

Ortak Duygular ve Bunlarla Nasıl Başa Çıkılır
Daha önce de belirttiğimiz gibi, üçlü fikriyle ilişkili belirli ortak duygular vardır ve bunlar gerçekleşmeden önce tamamen ele alınmaları gerekir.

Rıza Çok Önemlidir

Partnerinize bağlıysanız, onunla birlikte olmadıkça üçlü bir ilişki olmamalıdır. Onay, kontrol listesinden işaretlemek için en önemli şeydir ve herkes istediğinin bu olduğundan emin olmalıdır. Kimsenin kendini kabul etmek zorunda hissetmemesi hayati önem taşır ve bu kısım çözüldükten sonra diğer duygulara hitap edebilirsiniz.

Heyecanlanmak normaldir.

Üçlü fikri birçok insanı tamamen tahrik ediyor. Antalya ücretli evli çiftler Bunun nedeni, yeni birini cinsel olarak deneyimlemeleri, eşlerinin başka biriyle seks yapmasını izlemeleri ve hatta maceracı ve taze bir cinsel stil öğrenmeleridir. Bu, siz ve partneriniz için ilişkinizin rahatlığında bir fanteziyi yaşamanız için bir yol ve üzerinde düşünmesi heyecan verici. Ayrıca, aynı anda iki kişi tarafından uyarılmanın ne kadar inanılmaz bir his olduğunu hayal edin! Rutininize başka bir dişi eklemek size yoğun bir zevk ve harika bir orgazm tahliyesi verebilir.

Üçlü nasıl istenir?

İnsanların ortaklarıyla üçlü hakkında tartışırken sahip oldukları bir diğer yaygın duygu, ilişkide olası bir güven ve güven eksikliğidir. Herhangi bir üçlü önerisine, önce eşinize ve mevcut ilişkinize olan bağlılığınızı yeniden ifade ederek başlamak önemlidir. Fikri nasıl sunduğunuz, nasıl alındığını büyük ölçüde etkileyecektir. “Bence bunu sizinle paylaşmak çok sıcak olur”, “Bu, yatak odasını değiştirmenin bir yolu” veya “Birlikte farklı bir şey deneyimlememizi istiyorum” gibi şeyler söyleyerek partnerinizi rahatlatmaya çalışın. Bunun gibi ifadeler, sadece bir kişinin fantezilerinden ziyade ilişkinin faydalarına odaklanır.

Bununla birlikte, siz ve eşiniz zaten güven, kıskançlık veya bağlılık sorunlarınız varsa, üçlü bir ilişki önermek zaten patlayan alevlere yakıt katacaktır. Bu durumda, problemlerinizi çözene kadar beklemelisiniz ve ikiniz de ilişkide güvenli ve mutlu bir alandasınız.

Herkes rahat ve dahil olmalı

Üçlü bir ilişkiye girmeden önce herkesin birbiriyle tamamen rahat olduğundan emin olun. Sıklıkla rahatsızlıktan kaynaklanan belli bir beceriksizlik mutlaka vardır; ancak, hepiniz hem duygusal hem de cinsel olarak bağlı hissettiğinizde bu ortadan kaldırılabilir. Ayrıca, en kötü cinsel deneyimlerden biri, üçlü seks sırasında dışlanmış hissetmektir. Lisede drama kulübü veya softbol için kimsenin en son seçilmek istememesi gibi, bu senaryoda unutulma hissine benziyor ve bu berbat. Neyse ki, diğer kadınla bir randevuya çıkarak ve işe başlamadan önce bağlantı kurarak bundan kaçınabilirsiniz. Bu aynı zamanda herkesin yatak odasında çok önemli olan cinsel kimyayı oluşturmasına yardımcı olur.

Tek Boynuzlu At Nerede Bulunur (Bekar dişi)
Fikri çevreleyen tüm duygular ele alındıktan sonra, bir sonraki adım istekli bir tek boynuzlu at, yani bekar bir dişi nerede/nasıl bulunacağıdır. Bazı sosyal ipuçları, diğer dişinin deneyim için uygun olup olmadığını size bildirir.

Örneğin partnerinizle bir bara gidip karşılıklı oturabilirsiniz. Ardından, ikinizin de hoşlandığı bir kadına yaklaşın ve onunla flört etmeye başlayın; Bir süre sonra partneriniz de ona katılır ve onunla flört ederdi. Bu ona ikinizin de ne istediği hakkında bir fikir vermeli ve hemen sizinle eve gitmeyi ya da çekip gitmeyi kabul edecektir. Her iki durumda da, neredeyse anında bir yanıt alırsınız, bu da başka birini bulmanız gerektiğinde zaman kazandırır. Ayrıca, bu sahnede biraz zaman geçirdikten sonra, enerjileri ve yaydıkları vibe ile küçük kaçamağınızla ilgilenebilecek insanları seçmek daha kolay olacaktır. Çoğu çiftin barlarda yeni, istekli bir eleman bulmaya çalıştığını fark etmek sizi şok eder, bu yüzden yalnız olduğunuzu düşünmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.