ankara evli çiftler

Ankara Seks Dolu Swinger Partileri

Ankara Swinger çiftler yaşam tarzı başlı başına bir macera olsa da, çoğu zaman işleri biraz karıştırmanın gerçekten süper seksi partiler için fırsatlar yaratabileceği bir zaman gelir.

Bir sonraki Ankara swinger evli çift toplantınızda veya partinizde onu renklendirmek için birkaç fikir.

Memnuniyetin Anahtarı Kimde?

Tarihsel olarak biraz geleneksel olsa da, yaşlandıkça kilit partinin sanatı genellikle unutulur. Kaderin herkesin gece için ‘tarihine’ karar vermesine izin vererek seksi geri getirin.

Önerme basittir: Anahtarlar bir kaseye yerleştirilir, biri bir set seçer ve sahibi oyun süresi için başlangıç ​​ortağı olur.

Herkesin birbirini çektiğinden emin olun ve menüde biseksüel eylem olmadığı sürece erkek ve dişi anahtar setlerini ayrı tutun.

Swinger parti kostümlü seks maskeli balo

Bir partiye ev sahipliği yapan eş değiştiren çiftler, kostümler ve maskeli balo maskeleriyle dolu bir Eyes Wide Shut Party versiyonuna sahip olmayı düşünebilir. Kostümler sadece eğlenceli olup rol yapma ve fantezi için kapıları açmakla kalmaz, aynı zamanda maskeler bir gizem ve merak duygusu yaratabilir.

Herkes birbirini tanıyor olsa bile, algılanan anonimlik genellikle konukların daha özgürce keşfetmelerini sağlar. Çoğu malzemeyi parti mağazalarında veya çevrimiçi olarak bulmak kolaydır ve maskesini unutanlar için ekstraları unutmayın.

Yemeğinizle Oynayın

Annem her zaman “Yemeğinle oynama” derdi. Ancak, yemek eğlenceli olduğu ve hareketli bir hareketli geceye harika bir iltifat olabileceği için buna kesinlikle katılmıyoruz. Geleneksel oyuncakların ötesinde düşünün ve nelerin oyun zamanına hazır olabileceğini görmek için mutfağa gidin.

Geçenlerde bir fırtınaya yakalanan Cadılar Bayramı partimizde insan yemek masamız vardı.

Salatalık, havuç ve kabak gibi ürünler, tatmin edici popüler seçeneklerdir. Soslar, tatlı soslar ve meyveler olağanüstü yatak arkadaşlarıdır ve buz küpleri bile seks oyunlarına dikkate değer bir katkı olabilir.

Grubu Dahil Edin

Bazı Ankara evli çiftler ve arkadaşları birer birer eş değiştirirken, neden grubun bir ‘oyun’ yapmak için çete patlaması veya zamanlı geçiş yapmalarını sağlamıyorsunuz? İnsanların grup seks senaryolarında baskı hissetmeden katılmaya meyilli olmaları durumunda katılabilecekleri ayrılmış bir oda olabilir.

Herkes buna katılmasa da, bazı insanlar ilk grup maceralarını, bir seks kulübüne karşı özel bir evin rahatlığında, benzer düşünen arkadaşların rahatlığında yaşarlar.

Daha büyük bir şehvetli macera duygusunu kucaklamanın düzinelerce yolu vardır. Başarılı olmak için pahalı veya süslü olması gerekmez, Ankara swinger topluluğunuzda heyecanı artırmak için sadece biraz yaratıcılık ve açık fikir gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.