alanya evli çiftler

Alanya Swinger Evli Çiftlerle Sınırsız Seks

Alanya Swinger Evli Çiftlerle Sınırsız Seks: Bu bize hiç olmadı. Ah, kimi kandırıyoruz? Elbette bizim başımıza geldi ve yine olacak. Yatakta berbat olmalıyız ya da yeterince seksi değiliz. Bizim suçumuz olmalı, değil mi?

Herhangi birimiz yuvarlanan kuyuda fazla derine inmeden önce, kendimiz hakkında fazla eleştirel olmaktan bir adım geri atalım.

Tamam, şimdi seksin orgazm peşinde koşmaktan daha fazlası olduğunu hatırlayalım. Birçok insan, özellikle tek eşli olmayan ortamlarda, hiç doruğa çıkmadan harika zaman geçirir.

Ortak Doruk Engelleyiciler
Sallanma, geleneksel cinsel karşılaşmalar gibi değildir. Dünyanın en seksi ve en yetenekli insanı olsanız bile birçok önemli farklılık zirveleri engelleyebilir.

ED hapları kullanan erkekler (birçoğunun kabul ettiğinden daha yaygın) genellikle doruğa ulaşmakta büyük zorluk çekerler. Bu haplar sertlik ile harikalar yaratır, ancak birçok erkekte doruğa çıkma zorluğunun bir yan etkisi yaratır. Bu, o adamlardan hiçbirinin seninle oynamak için en şanslı adam olmadığını düşünmediği anlamına gelmez.

Bazı erkekler çok uzun bir refrakter döneme sahip olabilir ve aktif olarak eş değiştirme partilerinde doruğa çıkmamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Alanya swinger çiftler ile Sıcak seksin tadını çıkarmak ve ikinci bir ereksiyona ulaşmak için saatlerce beklemek zorunda kalmadan performanslarını sürdürmek istiyorlar.

Prezervatifler de onlar için daha zor olabilir. Özellikle evde birincil partnerleriyle düzenli olarak prezervatif kullanmıyorlarsa. Neyse ki, vücut ısısını ve hislerini daha iyi iletmek için gülünç derecede daha ince olan ve lateks olmayan malzeme kullanan daha yeni prezervatifler var.

Tabii ki, yeni bir partnerle birlikte olmanın gariplikleri var. Deneyimli eş değiştirenler, ilk kez oynamanın genellikle en kötüsü olduğunu bilir çünkü onların özel noktalarını bilmezsiniz ve onlar da sizinkini bilmezler. Birbirimizin vücudu hakkında daha fazla şey öğrendiğimizden ve zihinsel olarak daha rahat hissettiğimizden, tekrar performanslar genellikle çok daha sıcak oluyor.

Eşleri iyi vakit geçiriyorsa endişe duyabilecekleri zihinsel stresi unutmayalım. Hepimiz eğlenmeyi severiz ama aynı zamanda kendi partnerimizin zevkini kontrol etmek için konsantrasyonumuzu bozarken biraz zihinsel hokkabazlık yapmalıyız.

Çaylak eş değiştirenlerin kendilerini sabote edebilecek kendi zihinsel engelleri vardır. Alanya ücretli evli çiftler Senin çok seksi olmandan ve tüm bu hislerin gerçek dışı olmasından kaynaklanan aşırı duyusal yüklenmeyle mücadele ediyor olabilirler. Ayrıca sizi memnun etmekten o kadar endişe duyabilirler ki, vücutlarının yapmak istediklerini yapması için yeterince rahatlayamazlar.

İnsanların tek eşli olmayan oyunda doruğa çıkmamalarının daha birçok nedeni var.

Şeker hastalığından, depresyon önleyici ilaçlardan, zayıf vücut imajından, yaşlanmadan ve daha pek çok yaygın sorundan bahsetmedik bile. Bu, harika olmadığınız ve onlara inanılmaz bir deneyim yaşattığınız anlamına gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.