Afyon Swinger Çiftleri İzlemek

Afyon Swinger Çiftleri İzlemek

Sallanan Dünya için Röntgencilik Görgü Kurallarını Öğrenmek
Afyon Swinger‘ların eğlendiği seks kulüplerini duymuşsunuzdur. Belki kendiniz kontrol etmeyi bile merak ediyorsunuz ama her şeyin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz. Rahatlayın, Afyon’daki swinger evli çift arkadaşlarınız her şeyi açıklamak için buradalar.

Röntgencilik çok yaygın bir sapıklıktır. Pek çok insan teşhircilerin seksi gösterilerini izlemeyi sever. Doğru yoldan gittiğiniz sürece bu arzuya sahip olmanızda yanlış bir şey yoktur. Bu doğru yol, rıza etrafında döner.

Bu, mahremiyeti ihlal etmek veya insanları sizin için performans göstermeye zorlamakla ilgili değil. Bu tamamen açık fikirli insanlar arasında gönüllü paylaşımla ilgilidir.

Her swinger seks kulübünün kendi kuralları vardır, bu yüzden ortaya çıkmadan önce bunları okuduğunuzdan emin olun. Herhangi bir sorunuz varsa veya %100 net değilseniz, girmeden önce sorun.

Başkalarını izlemek için çıplak mı olmam gerekiyor?
Muhtemelen. Bazı kulüpler isteğe bağlıdır (başkalarını izlerken giyinik kalma seçeneğiniz vardır). Diğer kulüpler, herkesin çıplak veya banyo havlusu içinde olması gereken çıplak alanlar belirlemiştir. Çoğu Afyon swinger kulübünün web sitesinde kurallar vardır, bu yüzden gitmeden önce bunları öğrenebilirsiniz.

Bir çift izleyebileceğimi nasıl bilebilirim?
Yine, bu kulübe bağlıdır. Bazı kulüpler, röntgencilerin içeri bakması için oyun odası pencerelerinin perdelerini eş değiştirenlerin açmasına izin verir. Perdeleri açma eylemi, izlenmeye rıza gösterdiklerinin işaretidir. Diğer kulüplerde, bireysel oyun odasının kapısına asılabilen kadife bir ip bulunur. Bu, diğer kulüp katılımcılarına giremeyecekleri, ancak iple kapatılmış kapıdan izleyebilecekleri anlamına gelir. Afyon swinger çiftler Kapalı bir kapı ile karşılaşırsanız dokunmayın ve kesinlikle içeriye bakmayın. Kilitli olup olmaması önemli değil. Kapalı bir kapı, bakmamak anlamına gelir, bu yüzden devam edin. Diğer kulüplerin odanın ortasında oyun alanları vardır. Emin değilseniz sorun olup olmadığını sorabilirsiniz ama lütfen birileri eğlenmekle meşgulken onun sözünü kesmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.