adana evli çiftler

Adana Eş Değiştirme Evli Çiftler

Sallanan topluluktaki biriyle konuştuğunuzda, duyacağınız sorulardan biri “Tam takas mı yoksa yumuşak takas mı?” Bu soru çaylaklar için kafa karıştırıcı gelse de, sizi daha iyi tanımak için sınırlarınızı anlamaya çalışıyorlar. Bu kasıtlı olarak kodlanmış bir soru değil.

Adana swinger eş değiştirme Yaşam tarzına yeni başlayan insanlar genellikle bunun gibi içeriden öğrenenlerin jargonunu anlamak için biraz yardıma ihtiyaç duyarlar.

İnsanların size neyin çekici geldiğini bilmelerini sağlamak için cinselliğinizi tanımlamaya benzer şekilde, tam olarak değiş tokuş yapmak mı yoksa yumuşak sallanmak mı istediğinizi belirlemek, çok derine inmeden potansiyel oyun arkadaşlarınıza ne aradığınızı tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, fark nedir ve hangisinin sizin için en iyi olduğuna nasıl karar verirsiniz?

İlk önce, bu iki terimi tanımlayalım ve açıklayalım.

Yumuşak Değiştirme
Yumuşak takas , nüfuz edici seks içermeyen sallanan bir karşılaşmayı ifade eder. Yumuşak bir takas karşılaşmasında birincil odak noktası oral seks ve dokunmadır. Yumuşak takas, ayaklarınızı sallanan sulara daldırmak için harika bir yol olabilir ve endişelenecek daha az şeyle biraz daha rahat bir karşılaşma isteyen deneyimli adana swinger için mükemmel bir seçenek olabilir.

Yumuşak takasın nüfuz edici seks içermediğini hatırlamak kolay olsa da, konuştuğunuz herkes için hala farklı olabilir. Bazı şeylere izin verilebilir veya verilmeyebilir – örnekler şunları içerir:

Oral seks, verme, alma veya her ikisi.

Öpüşme, okşama ve diğer eğlenceler

Flört etmek, seks yapmak ve fotoğraf ve video göndermek

İlgili herkes onunla rahat ederse oyuncaklarla nüfuz etme

Bu liste temel bilgileri kapsar, ancak konu söz konusu olduğunda sizin için neyin yasak olup olmadığına karar vermek size ve eşinize bağlı olacaktır. Doğru ya da yanlış cevap yoktur. Sadece rahat olduğun şey var. Bazı insanlar partnerlerinin seksi bir fotoğraf gönderdiğini bilmekten hoşlanırken, diğerleri böyle bir şeyin sadece kendileri için kalmasını isteyecektir . Aynı şey oral seks sırasında yutma için de söylenebilir.

Yumuşak takas genellikle ayak parmaklarınızı suya daldırmanın ve sert/tam takasa geçmeden önce yaşam tarzının sizin için uygun olup olmadığını görmenin bir yolu olarak görülse de, yumuşak takas konusunda rahatsanız ve bunu yapmak istiyorsanız bunu açıkça belirtmek önemlidir . yapmaya devam etmek için – bu geçerlidir. Memnun olduğunuz şeylere bağlı kalın ve yaşam tarzını sizin için keyifli hale getirin.

Adana Evli Çiftler Tam Değiştirme
Bazen sabit takas olarak da adlandırılır. Ve topluluktaki her şeyde olduğu gibi, temel tanımlar vardır, ancak işin özü her bireye bağlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.